Hızlı Erişim

İKİZCE MESLEK YÜKSEKOKULU

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Mezuniyet İki Ders Sınav Başvuruları

Mezuniyet aşamasına gelen ancak 2 (İki) derse kadar dersi kalan öğrenciler dersin dönemi fark etmeksizin “Mezuniyet İki Ders Sınavlarına” girebilir.

Mezuniyet İki Ders Başvuru Tarihleri     : 12 – 16 Temmuz 2021

Mezuniyet İki Ders Sınav Tarihleri          : 26 – 28 Temmuz 2021 

NOT: “Mezuniyet İki Ders Sınavına” girebilmek için devamsızlıktan kalmamış olmak ve o dersleri alıp sınavından kalmış olmak gerekmektedir. Kredi yetersizliği nedeniyle ders alamayanlar veya derslerden devamsızlıktan kalan öğrenciler Mezuniyet İki Ders Sınavına giremezler.

Mezuniyet İki Ders Sınavlarına başvuru yapabilmek için aşağıdaki linkten Mezuniyet İki Ders Sınav Başvuru Dilekçesini doğru bir şekilde doldurup imzaladıktan sonra renkli şekilde tarayarak veya fotoğrafını çekerek ikizcemyo@odu.edu.tr adresine e-posta atmanız gerekmektedir. 

Mezuniyet İki Ders Sınav Başvuru Dilekçesi     İNDİR

NOT: “Mezuniyet İki Ders Sınavları" nın ne şekilde ve hangi tarihlerde yapılacağı ikizcemyo.odu.edu.tr adresinden duyurulacaktır. Dilekçe göndermeyen öğrenciler Mezuniyet İki Ders Sınavlarına giremeyeceklerdir. Lütfen e-postalarınızı gönderdikten sonra kontol edin. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda Yüksekokulumuzu arayabilirsiniz. 


Eklenme Tarihi : 12-02-2021 14:31:28